موتور ماشین اجاره ایران بازار قرارداد

موتور ماشین: اجاره ایران بازار قرارداد اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اخراج آقای «ع» ربطی به مصدومیت طارمی ندارد ، ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟

در مسیر عزیمت به مسکو، یکی از اعضای تدارکات تیم ملی در فرودگاه و در محفلی چند نفره راجع به بعضی مباحث از جمله کارلوس کی روش سخن گفته است. 

اخراج آقای «ع» ربطی به مصدومیت طارمی ندارد ، ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟

ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟/ اخراج آقای «ع» ربطی به مصدومیت طارمی ندارد

عبارات مهم : مصدومیت

در مسیر عزیمت به مسکو، یکی از اعضای تدارکات تیم ملی در فرودگاه و در محفلی چند نفره راجع به بعضی مباحث از جمله کارلوس کی روش سخن گفته هست.

کارلوس کیروش در روهای اخیر یکی از همراهان تیم ملی را از اردوی آمادگی این تیم اخراج کرد، موضوعی که هرچند رسانه ای شد ولی جزییات آن تاکنون افشا نشده بود.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران این روزها در کمپ تمرینی لوکوموتیو مسکو تمرینات خود را جهت شروع رقابتهای جام جهانی پیگیری میکند تمریناتی که عموما بر اساس مقررات فیفا پشت درهای بسته برگزار می شود و افراد و رسانه ها حق حضور دایم در این تمرینات را ندارند.

اخراج آقای «ع» ربطی به مصدومیت طارمی ندارد ، ماجرای اخراج یکی از همراهان تیم ملی در مسکو چه بود؟

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران بعد از اردوی نسبتا طولانی در ترکیه و انجام دو دیدار تدارکاتی در حالی وارد مسکو شد که کارلوس کیروش در همان روزهای اغازین حضور در روسیه یکی از همراهان تیم را از اردو اخراج کرد، موضوعی که به تفاسیر و تعابیر متفاوت رسانه ای شد ولی کمتر جزییات این عنوان منتشر شد.

ماجرا از این قرار بوده که در مسیر عزیمت به مسکو، یکی از اعضای تدارکات تیم ملی در فرودگاه و در محفلی چند نفره راجع به بعضی مباحث از جمله کارلوس کیروش سخن گفته است و انتقاداتی را راجع به او و بعضی شرایط مطرح می کند این سخنان در نهایت به گوش سرمربی تیم ملی می رسد و او نیز بلافاصله دستور اخراج اقای «ع» را صادر می کند و عضو تدارکات تیم ملی از اردوی تیم در کمپ لوکوموتیو مسکو اخراج می شود.

در مسیر عزیمت به مسکو، یکی از اعضای تدارکات تیم ملی در فرودگاه و در محفلی چند نفره راجع به بعضی مباحث از جمله کارلوس کی روش سخن گفته است. 

پیش از این بعضی رسانه ها این عضو اخراجی تیم ملی را به مصدومیت طارمی ربط داده بودند و این فرد را نیز از اعضای کادر پزشکی تیم ملی معرفی کرده بودند.

a

واژه های کلیدی: مصدومیت | رسانه ای | رسانه ها | اردوی آمادگی | کارلوس کیروش | کارلوس کی روش | دیدار تدارکاتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog